Emma Watson

3. června 2007 v 13:06 |  Stars
EMMA WATSON
Datum Narození: 15.4.1990
Místo Narození: Oxford,Anglie
Znamení: Beran
Emma Watsonová sbírala herecké zkušenosti v různých divadelních představeních už od malička. V sedmi letech vyhrála hlavní cenu ve školní soutěži v recitaci poezie.Se svou filmovou postavou má prý společnou lásku ke kočkám. Emma zbožňuje zvířata, ale kočky nejvíc, doma má dvě jménem Bubbles a Domino. Její nejoblíbenější postavou z knihy je rovněž Hagrid, neboť navzdory tomu, že je to obr, dokáže být velmi citlivý.

Emma Watsoni počtvrté ztvárňuje lehce knihomolskou, ale velmi vřelou Hermionu Grangerovou, která se ve čtvrtém dílu vrhá i do jiných dobrodružství, než jsou ta, která jsou vepsána v knihách. Její role Hermiony byla sice první příležitostí, kterou ji svět profesionálního herectví nabídl, avšak její přirozený talent byl zřejmý již od raných let.

Její vynikající výkon v roli Hermiony jí po světě zajistil přízeň fanoušků a prestižní cenu AOL Award v kategorii Nejlepší herečka ve vedlejší roli, kterou získala hned dvakrát. Samozřejmě za Harry Potter a Tajemná komnata a Harry Potter a Vězeň z Azkabanu. Za roli v Harry Potter a vězeň z Azkabanu získala díky čtenářům časopisu Total Film cenu Best New Performer. Emma se v současné době snaží skloubit hereckou kariéru se školními aktivitami.

Baví ji hokej, házená, tenis a atletika. Zajímá se o umění a chlubí se tím, že má ve filmovém ateliéru tu nejbarevnější a nejlépe zkrášlenou skříňku na oblečení. Mezi její oblíbené aktivity také patří navštěvování přátel a rodiny, cestování, tanec (street jazz, hip hop, salsa a také klasické tance, které si mohla vyzkoušet i před kamerou u příležitosti plesu v Harry Potter a Ohnivý pohár) a zpěv.
FOTKY:
 

2 lidé ohodnotili tento článek.

Komentáře

1 Hello Hello | E-mail | 9. září 2007 v 11:06 | Reagovat

Hello Emma !

My name´s Linda Attenberg.I´m eleven .

you is the best

To: Linda Attenberg

Norkkokuja 3 b 33 00790 helsinki Finland europe

2 ANDY ANDY | E-mail | 12. ledna 2008 v 10:29 | Reagovat

TVOJA STRANKA JE SUPER MOZES MY NAPISTA  NA EMAIL

3 Hello Hello | E-mail | 17. ledna 2010 v 20:14 | Reagovat

Hello Emma I´m Elisabeth I´m eleven I want be a famous actress of the word . But I have a littel problem I´m from the Czech republic and I want speak english in the movie. I play only in the theater in Bohemian stor for childrens . I live in Teplice ČR I want studies in England or in America I want speak English near the cine-camera. Please write me on this e-mail .

                      love xxx Elisabeth

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama